Uzun yıllar önce kurulmuş bir hukuk bürosu ile tanışmanızı isteriz. 

Dededen toruna aktarılan hukuki çalışmalardan elde edinilen tecrübelerin, yeni teknoloji ve gelişmeler ışığında profesyonellik görüşü ile gelişmiş bir hukuk bürosu olarak müvekkillerimize hukukun her alanında danışmanlık ve dava takibi yapmaktayız. Uzun yıllara dayanan deneyim, hukuk  alanında uzman avukatlar, adil ücretler, güvenilirlik ve çözüm odaklı dava takipleri ile müvekkillerimize destek en büyük amacımız. Faaliyetlerimizin odak noktası, hukuki sorunlarınıza yasal çözüm öneri ve tavsiyelerdir.

Özellikle, hakkınızı koruyarak  yargı önünde temsilinde size eşlik ediyoruz. Taleplerinizi uygulamak ve aynı zamanda haksız  taleplere izin vermemek için hizmetinizdeyiz.

Sürekli ileri eğitim ve öğretim yoluyla, hukuki sorunlarınızın profesyonelce ele alınacağını garanti ederiz.

SAİT BİLGİÇ 1920 - 1988

1920 yılında Isparta’nın Şarkikaraağaç ilçesinde doğdu. Afyon Lisesi’nden mezun oldu. 1940-1941 öğretim yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne girerek başladığı yüksek öğrenim hayatını 1944’te tamamladı.

Yedek Subay olarak askerlik görevini yaptı. Gümüşhane’de Hakim Yardımcılığı’na tayin edildi. Bilahare istifa ederek siyasî hayata atıldı. 1950 ve 1954 seçimlerinde Isparta Milletvekili seçildi. 27 Mayıs 1960’a kadar Demokrat Parti Milletvekilliğini sürdürdü. Milliyetçiler Derneği Kurucuları arasında yer aldı. Günlük gazetelerde makaleleri yayınlandi. İki kız çocuğu babası olup, örnek bir aile yapısına sahipti. 13 Ağustos 1988 tarihinde vefat etti.

Hukukçu, Gazeteci, Yazar

Eseri: Anne ve Çocuk (BKY Yayınları)

Anne gönlünü fethedemeyen insanın başarılı olamayacağı inancıyla kaleme aldığı eseri. “Anne gönlünü fethedemeyen insan fezaya tırmanamaz. Milletlerin yükselişinde birinci hedef, anaların gönlünü fetihtir. Ne mutlu bu yolun yolcularına. Sevgi, her faziletin, sevgi, her büyük eserin doğurucusudur.”

01.ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ

Avukat ve Müvekkillerimiz arasında

  • Güven
  • Anlayış
  • Dürüstlük
  • Açıklık
  • Sadakat
  • Gizlilik

Temel kavramlarımızdan olup dikkatli özverili çalışmalarla hiç birini gözardı etmeyiz.

02.EKİP RUHU GÜVENCESİ İLE ÇALIŞMA

Açık İletişim

Meslektaşların ekip içinde çalışması açık iletişimi teşvik eder, çözüme ihtiyaç duyan sorunlar bu dinamik ile profesyonel işbirliği ile tartışılır. Dostane ilişkilerle meslektaşlar birbirlerini daha iyi değerlendirebilir ve bu da çözüm stratejilerinin geliştirilmesini hızlandırır.

İlham Veren Bir Çalışma Ortamı

Yalnız bir savaşçı olarak günlük işlerle başa çıkmakta zorlanabilir ve sonuçta iş tatmini azabilir. Takım çalışması ile oluşan ilişkilerle meslektaşlar birbirlerini motive eder ve cesaretlendirirler.

Hedefe Ortak Odaklanma

Profesyonel bağlamda, hedef koordine edilebilir ve belirlenen hedeflere ulaşmanın yolu ekip üyeleri arasında belirlenir ve böylece başarı duygusu sağlayan üretken ekip çalışması oluşur.

En İyi Performans

Takım içinde kişilerin güçlü ve zayıf yönlerininin desteklenmesi bir projenin ilerlemesini teşvik eder.

Takım Ruhu

Çalışanların kendilerini kurumun bir parçası olarak hissetmesi ve takım ruhunun oluşmasıyla bireysel performansla değil, birlikte çalışma performansıyla kurum başarıya taşınır.

03.KARİYERİNİZİ BİZİMLE PAŞLAYIN. NEDEN Mİ?

Başarımız takım ruhu içinde çalışmamızdan kaynaklıdır.

Burada ilgi alanınızı ve kendinizi keşfetme olanağını bulacaksınız.

Kariyerinizin destekçisi, teşvikçisi ve yol göstericisi oluyoruz.

Eğitime, heyecan verici hukuki alanlara yönelik uygulamalara önem veriyoruz.

Eğitimli bir ekip ile çalışarak gelişiminize yön veriyoruz.

Sizlere sorunların, bilgilerin ve başarıların paylaşıldığı bir çalışma ortamı sunuyoruz.

Bizimle Çalışmak İster Misininiz?