Yetkin Hukuk Danışmanları

Avukatlarımız

GÜVENİLİR BİRİKİM VE
ALTYAPI

Ücretsiz Danışmanlık

Haklar, insanlara etnik kökenlerine, cinsiyetlerine veya bu gibi diğer niteliklerine eşit ve saygısız davranılmasını sağlamak için tasarlanmıştır.

AV. TEVFİK BABÜR ELGİN

AVUKAT

Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı, Galatasaray Lisesi mezunudur. Devamında lisans eğitimine İstanbul Üniversitesi’nde devam etmiş, Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. Akabinde Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni de bitirmiştir. Yüksek lisans ve doktora eğitimlerini ise Yeditepe Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Özel hukuk alanında yüksek lisans yapan Tevfik Babür Elgin, tezini ise Ticaret Hukuku alanında hazırlamıştır ve doktorasına da Ticaret Hukuku alanında tamamlamıştır. Bugün eski bakan ve milletvekili olan merhum dedesi Mehmet Said Bilgiç’ten yadigâr, aile mirası hukuk bürosunun sahibidir. Yönetim kurulu başkanımız İstanbul Barosuna kayıtlı olarak avukatlık yapmaktadır. Fransızca ve İngilizce dillerini bilmektedir. Kendisi aynı zamanda kişisel verilerin korunması alanında da eğitim almış olup sayısız kez bu alanda eğitimler de vermiştir.

AV. EKİN ERDİR

AVUKAT

Orta okul ve Lise öğrenimimi almanya international school of stuttgart ve özdemir sabancı anadolu lisesinde tamamladım. daha sonra Özyeğin üniversitesi hukuk fakültesinden 2016 yılında mezun oldum. Axa sigorta şirketinde hasar uzman yardımcısı olarak 1 yıl çalıştım. Akabinde Integra broker firmasında 1 yıl kıdemli hasar yöneticiliği yaptım. 2019 yılından beri ticaret hukuku, lojistik hukuku, deniz ticareti hukuku alanlarında çalışmaktayım.

AV. SİMAY KÖROĞLU

STAJYER AVUKAT

Simay Köroğlu, 2021 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında dernek ve kulüplerde aktif görev aldı ve çeşitli hukuk bürolarında yaz stajı yaptı. Yasal stajını TBE hukuk bünyesinde devam ettirmekte ve hukukun çeşitli alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

AV. SUEDA ALTUNDAĞ

AVUKAT

Sueda Altundağ, 2021 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Eğitim hayatı devam ederken aktif olarak kulüp ve derneklerde yer aldı ve çeşitli hukuk bürolarında staj yaptı. İstanbul Barosu Öğrenci Birliği’nde Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi temsilciliğini üstlendi. Yasal stajını TBE hukuk bünyesinde tamamlamıştır ve hukukun çeşitli alanlarda çalışmalarını sürdürmektedir.

AV. GÜLSÜM KUMRU

STAJYER AVUKAT

Gülsüm Kumru, 2022 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Eğitim hayatı devam ederken okulun bünyesindeki kuruluşlarda aktif olarak yer aldı ve Anayasa Mahkemesinde staj yaptı. İşaret dili bilen avukatımızla sizlere hizmet verebiliriz.

Her zaman danışmanlık alabilirsiniz.

Avukatlar, yasaları size açıklayabilecek, diğer insanlarla anlaşmazlıkları müzakere edebilecek veya arabuluculuk yapabilecek ve sizi mahkemede temsil edebilecek eğitimli hukukçulardır.

Ücretsiz Danışmanlık için Formu Doldurun

    Birinci sınıf bir Hukuk Danışmanı mı arıyorsunuz?